Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sparingi

Niedziela 17.07.11r

Skała Tumlin 2–2 Astra Piekoszów

Piotr Wijas, Paweł Wijas — Kamil Wijas, Marcin Zychalski

Skała: Mateusz Gwizd — Sebastian Wójcik, Łukasz Hyb, Dawid Iwanek, testowany zawodnik, Albert Michta, testowany zawodnik, Piotr Solnica, Kamil Marek, Paweł Wijas, Piotr Wijas oraz Grzegorz Simkiewicz, Grzegorz Ogrodnik, Damian Kukulski, Adrian Solnica.
Astra: Mariusz Trela — testowany zawodnik, Dominik Marek, testowany zawodnik, Bartosz Mikołajczyk, testowany zawodnik, Norbert Kaczmarski, Mariusz Szymoniak, testowany zawodnik, Marcin Zychalski, Karol Karbownik oraz Mariusz Jaroszenko, testowany zawodnik, Kamil Wijas, testowany zawodnik, Łukasz Mularczyk, testowany zawodnik, testowany zawodnik.

W drugiej połowie meczu przy stanie 2:2, sędzia podyktował rzut karny dla Skały za faul Mariusza Treli na Piotrze Wijasie. Jedenastki nie wykorzystał jednak Damian Kukulski — trafił w poprzeczkę. W zespole Skały było testowanych czterech zawodników, m. in. Mateusz Gwizd z MKS-u Stąporków oraz Kamil Marek z Astry Piekoszów.

24.07.11r

Victoria Mniów                        0-3                       Skała Tumlin

Bramki dla Skały strzelili:Adrian Solnica,Karol Stępnik,Sebastian Drogosz

W drugiej połowie przy stanie 3-0 dla Skały,gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.Strzał zawodnika gospodarzy obronił bramkarz Skały Mateusz Gwizd.

Skała: Grzegorz Simkiewicz — Sebastian Wójcik, Michał Piwowar, Dawid Iwanek, Norbert Goraj, Łukasz Hyb, Karol Stępnik, Piotr Wijas, Damian Kukulski, Paweł Wijas, Adrian Solnica oraz Mateusz Gwizd, Sebastian Drogosz, Mateusz Kruk, Grzegorz Ogrodnik.

Victoria: M.Zapała (Paweł-jun.) - R.Łękawski, M.Kwaskowicz, M.Pawlikowski, M.Kornecki (M.Lisowski), M.Kaniowski(M.Kraszewski), M.Milcarz, K.Rusiński (A.Duda), M.Serek, M.Opara(Jacek-jun.), Piotr Plech(D.Ślęzak)